У сучасному світі без документів нікуди, зараз вони стали такими тоненькими і маленькими, що легко можуть загубитись в кишенях. Щоб цього не сталося, український бренд Turtle пропонує подарувати близькій людині обкладинку для ID-документів з натуральної шкіри. Такий подарунок оцінять і чоловіки та жінки. Щоб доповнити авторський дизайн виробу та зробити ексклюзивний подарунок, можна замовити невеликий напис чи ініціали на виробі за вашим бажанням. Також ми подбали, щоб наші вироби виглядали привабливо, тому продаємо їх у красивій упаковці.
Хто такий бог Тор і що має Молот знають практично всі. Але мало хто пам'ятає про слов'янський аналог Тора - бога грому та блискавки Перуна. Перун був сином Сварога та вважався головним слов'янським божеством. Його зброєю була Сокира. Обидва ці божества сприяли воїнам і ремісникам, уособлювали перемогу світла над темрявою. Їхня зброя у вигляді Молота та Сокири на шкіряних аксесуарах додають власнику силу та витривалість, удачу у фінансових справах, впевненість та цілеспрямованість.
Обкладинка ручної роботи виготовляється зі шкіри краст, тиснення наноситься на шкіру за допомогою кліше (форми з металу) та преса в нашій сімейній майстерні. Кліше фіксується на шкірі та за допомогою високої температури продавлюється візерунок.
Крім якості унісекс аксесуар може похвалитися різноманітністю кольорів, адже ця модель виробляється в:
- червоному;
- жовтому;
- темно синьому;
- темно зеленому;
- коньяк (коричневому);
- чорному;
- темно коричневому кольорах.
Усередині складається з двох відділень для карток (у відділення міститься до 4-х карток)
Розмір обкладинки для документів у складеному вигляді: 10 х 7 см.
| Характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра краст |
| Вид виробу | Обкладинка |
| Категорія | Унісекс |
| Країна бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Шкіра |
